top of page

חיזוי העתיד על פי הנומרולוגיה

 

רמי שקלים

חיזוי שנתי לשנה 1

 

יש לפחות שתי שיטות הנודעות לשאלה: מתי מתחילה שנה נומרולוגית. שיטה אחת טוענת מיום הולדת האדם בשנה מסוימת ועד לאותו תאריך בשנה הבאה.

 

שיטה שנייה טוענת שהשנה הנומרולוגית מתחילה מהחודשים ספטמבר-אוקטובר בשנה מסוימת, עד לאותם חודשים בשנה הבאה. כאשר אדם נכנס לשנת השמש שהיא שנה מספר 1, מסמל הדבר ראשית תקופה חדשה בחייו.

 

בדרך כלל תאופיין שנה זו ביישומם של תוכניות חדשות, נסיעות, רעיונות חדשים היוצאים לפועל לאחר שנים של היסוסים, מעבר לדירה חדשה, עבודה חדשה, חברים חדשים, ואף גישה חדשה ושונה לחיים.

 

החודשים הטובים בשנה מס' 1: פברואר, מרץ, אפריל, מאי, יולי, אוגוסט, ספטמבר, נובמבר, דצמבר.

 

חיזוי שנתי לשנה 2

 

כאשר נכנס אדם לשנת הירח שלו שהיא שנה מספר 2, מסמל הדבר בדרך כלל שנה קשה. יש דמיון רב בין הירח המסומל בספרה 2 לבין יום שני בשבוע, שבו שורה מידת הדין.

 

הירח הבלתי יציב, השולט בעוז בשנה זו, רומז על שנה חסרת יציבות כללית. מריבות רבות פוקדות אנשים בשנה זו. זוגות רבים מגיעים עד למצבי פירוד. חלק מן האנשים לוקים בדיכאון, בייאוש, במצבי רוח משתנים ובדמיונות.

 

אלה כה חריפים עד כדי מחלה גופנית שבדרך כלל תתבטא בבעיות עיכול ובכיבים. יש לשים לב לפרטים קטנים, ולא להתחיל בשנה זו בתוכניות חדשות, כגון רכישות, חוזים וכד'.

מכיוון שמספר 2 מייצג את הכפילות ואת החלוקה וכן את הצד הנקבי, יש ריבוי של הריונות בשנה זו, בדומה לשנים שמספרם 5 ו-8.

חודשים קשים באופן מיוחד בשנה מס' 2 הם החודשים מאי ונובמבר, שאר החודשים נחשבים לקלים יותר באופן יחסי יוצאים מן הכלל הם בני מזל סרטן, הנשלטים על ידי הירח, ולכן שנה מס' 2 אינה קשה להם באופן מיוחד.

 

חיזוי שנתי לשנה 3

 

כאשר אדם נכנס לשנת הצדק שלו, שהיא שנה מספר 3, מסמל הדבר שנה טובה ופורייה. בשנה זו בדרך כלל זוכים אנשים לקידום בעבודתם ובמעמדם. רבים אחרים רוכשים דירה או נכס למשמרת.

 

אחרים עוברים דירה. הקושי שהיה מנת חלקם בשנה הקודמת חולף, ואת מקום היאוש תופסת אופטימיות וצמיחה רבה בתחומים שונים, בין היתר בעסקים. זוגות רבים נישאים בשנה זו.

 

החודשים הטובים בשנה מס' 3: ינואר, פברואר, מרץ, מאי, יוני, יולי, ספטמבר, אוקטובר, נובמבר, דצמבר. 

 

חיזוי שנתי לשנה 4

 

כאשר אדם נכנס לשנת אוראנוס שלו, שהיא שנה מספר 4, מסמל הדבר שנה של עבודה קשה עם נפח פעילות גבוה. את הפירות קוטפים לרוב בסוף השנה. יש ומאבקים יעיבו על שנה זו לכל אורכה.

 

ארבע מסומל על ידי הריבוע הסגור, ולכן בשנה זו לא נוטים האנשים לטיולים, אלא עסוקים רבות בעבודתם.

החודשים הטובים בשנה 4: ינואר, פברואר, אפריל, מאי, יוני, אוגוסט, ספטמבר, אוקטובר, נובמבר.

 

חיזוי שנתי לשנה 5

 

כאשר אדם נכנס לשנת המרקורי שלו, שהיא שנה מספר 5, מורה הדבר על שנה המתאימה לשינוי בסגנון או בצורת החיים. שינוי זה מתבטא בלימודים או בקורסים שונים לאחר שנות עבודה.

 

מרקורי מייצג גם את כוכב המסעות, ורבים מטיילים בעולם בשנה זו. לאחר שנה לא קלה של עבודה רבה בשנה מס' 4, נחלצים האנשים ויוצאים 'לאוורר' את עצמם. שנה זו מתאימה גם להריון, ורבים הם ההריונות בשנה זו, בדומה לשנה מס' 2 ומס' 8.

חודשים טובים בשנה מס' 5: ינואר, מרץ, אפריל, מאי, יולי, אוגוסט, ספטמבר, אוקטובר, דצמבר.

 

חיזוי שנתי לשנה 6

 

כאשר אדם נכנס לשנת הונוס-נוגה שלו, שהיא שנה מספר 6, מסמל הדבר שנה של התחלות חדשות בתחום האהבה. שנה זו טובה לגיבוש חיי החברה ו/או המשפחה.

 

רבים מן הרווקים והרווקות מוצאים את בני/בנות מינם בשנה זו. לעיתים קורה שאותם מאוהבים "מותחים" אהבה זו עד סוף השנה, ופוסחים על שני הסעיפים: להישאר רווק או להתחתן, דבר הגורם לאהבה לדעוך, ולכן הם  מפסידים הזדמנות לחתונה בעוד שהשנה הקודמת שנת ה-5 אופיינה בריבוי הריונות, מאופיינת שנה זו בלידות.

 

חודשים טובים בשנה מס' 6: פברואר, מרץ, אפריל, יוני, יולי, אוגוסט, ספטמבר, נובמבר, דצמבר.

 

חיזוי שנתי לשנה 7

 

כאשר אדם נכנס לשנת נפטון שלו שהיא שנה מספר 7, מסמל הדבר בדרך כלל שנה לא קלה בתחום האהבה והעבודה. שנה זו היא שנת ה"שבתון" של האדם, שבה "האנרגיות" הכלליות ירודות. רבים מתפטרים או מפוטרים מעבודתם בשנה זו.

 

אלו הנשארים בעבודתם יעברו שנה קשה, שבה יצטרכו לשנות את תפקידם. רבים אחרים מסיימים כבר בתחילת השנה פרשת אהבים, ועוברים שנה של משבר רגשי. יש לדעת, ששנה קשה זו חולפת לה, ולכן מן הראוי לא לקבל החלטות נמהרות במהלכה.

חודשים טובים בשנה 7: ינואר, פברואר, מרץ, מאי, יוני, יולי, אוגוסט, אוקטובר, נובמבר, דצמבר.

 

חיזוי שנתי לשנה 8

 

כאשר אדם נכנס לשנת סטורן-שבתאי שלו, שהיא שנה מספר 8, מסמל הדבר התאוששות מהשנה הקודמת 7.  בשנה זו יש רכישות רבות, הקשורות לנכסי דלא-ניידי. רבים קונים או מוכרים דירות,  ויש ריבוי הריונות ולידות.

חודשים טובים בשנה 8: ינואר, פברואר, אפריל, מאי, יוני, יולי, ספטמבר, אוקטובר, נובמבר.

 

חיזוי שנתי לשנה 9

 

כאשר נכנס האדם לשנת המאדים – מרס שלו, שהיא שנה מספר 9, מציין הדבר סוף תקופה בחיים. בהיותו המספר האחרון, מסמל ה-9 סיום פרק בחיי האדם, ופתיחת תקופה חדשה.

זו שנה של ארגון מחדש ושינוי בעבודה, או במגורים, או בדפוסי חשיבה, או במזל בכלל. פרויקטים או בעיות שנמשכו שנים רבות, מגיעים לסיומם לקראת פתיחת תקופה חדשה בחיים.

 

החודשים הטובים בשנה 9: ינואר, מרץ, אפריל, מאי, יוני, אוגוסט, ספטמבר, אוקטובר, דצמבר.

 

bottom of page